Hizmetlerimiz

Dalgıç Pompa Montaj ve Demontajı

...

Sıhhi Tesisat Hizmeti

...

Hava Tesisatı Hizmeti

...

Isıtma ve Soğutma Sistemleri

...

Derin Kuyu Sondajı Hizmeti

...

Biz Kimiz

Hakkımızda kısaca açıklamak istersek 2019 yılında Sakarya’da kurulan AES OTOMASYON , teknolojiyi yakından takip ederek her geçen gün kendini geliştiren, %100 yerli pompa kimliğini korumaya çalışan yenilikçi bir marka yaratmayı hedeflemektedir.

 

 

VİZYONUMUZ

 

AES OTOMASYON vizyonu doğanın ve insanın öneminin farkında olarak çalışmayı içerir. Çalışanlarının; çevre, iş sağlığı ve güvenliği bilincini geliştirmek için, çevre ve İSG yönetim sistemleri ile çalışan AES OTOMASYON eğitim ve projelerle hedefine ilerlemektedir.

Yasaların öngördüğü şartlar doğrultusunda hareket ederek tesis ve ürün bünyesindeki uygulamaları ile kirletici unsurları düşük seviyelerde tutmakta, kaza ve çalışan sağlığı bozulması risklerinin önlenmesi için çalışma ortamının sürekli iyileştirilmesini sağlayarak, doğaya ve canlı sağlığına zararı en aza indirmeyi amaçlamaktadır.

 

MİSYONUMUZ

AES OTOMASYON , hızla gelişen dünya endüstrisindeki pazar payını arttırmayı, üretmekte olduğu ürünlerin kalitesini uluslararası standartlarda tutmayı, müşterilerine verdiği hizmetten ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden ürün ve hizmet sunmayı, gelişen teknolojileri yakından takip ederek sektöründe öncü adımlar atmayı ve çalışmalarını teknik eğitimlerle desteklemeyi kendisine misyon edinmiştir.

 

DEĞER VERDİKLERİMİZ 

Küresel iklim değişikliğinin her geçen gün arttığı dünyamızda suyu verimli kullanma konusuna çok önem veriyoruz. Tarımda, sanayide ve suyun kullanıldığı bir çok sektörde suyumuzu korumak için AR-GE çalışmaları değer veriyoruz. AES OTOMASYON yanlızca imalat kısmında değil Elektronik, Yazılım ve Kontrol algoritmalarıyla enerji kayıplarınını minimuma düşürmekte kararlıdır.

Devamını Oku

Sıkça Sorulan Sorular

Değerli müşterilerimiz, bizlere ilettiğiniz tüm soruları derleyip bu alana yansıttık. Aklınızdaki sorulara buradan kolay yanıt bulabilirsiniz.
 • Kaç Ülkeye İhracat Yapıyorsunuz?
  Rusya, İtalya, Almanya, Bosna Hersek, Gürcistan, İran, Arnavutluk,, Irak, Tayland gibi toplamda 26 ülkeye aktif olarak ihracat yapmaktayız.
 • Ürünleri Biz mi Üretiyoruz?
  Hidrofor Genleşme Tankı, Eşanjör, Boyler, Denge Kabı ürünlerimiz Sakarya'nın Erenler ilçesinde bulunan 14.000 metrekarelik Besttank üretim tesisimizde bizim tarafımızdan üretilmektedir.
 • Ürünleri Nereden Tedarik Ediyorsunuz?
  Yurtiçi ve yurtdışı distribütörlüğümüzün bulunduğu 20'den fazla şirket vardır. Talep ettiğiniz ürünlerin güvenli bir şekilde tedariğini, lojistiğini ve garantisini sağlıyoruz.
 • Satışını Yaptığımız Ürünlerin Markaları Nedir?
  Grundfos, Alarko, Lowara, Wilo, KSB, Standart Pompa, Etna, Sumak, Sempa, Domak markalarının satışlarını yapabiliyoruz.